Hliníkové okná a dvere

Econoline

econoline

System Econoline 51 mm

Hĺbka zabudovania
51
Max. hrúbka výplní
38

Popis :

Systém Econoline je systém bez tepelnej izolácie určený na konštrukciu vnútorných priečok , a to tak pevných, ako aj s oknami a dverami. Šírka profilov 51 mm (o 6 viac, ako je najpopulárnejší štandard na trhu) poskytuje veľkú slobodu návrhárom a pohodlie vykonávateľom. Systém dovoľuje použitie zasklenia s hrúbkou od 3 až po 38 mm. Sklá sú vlepované a tesnené v krídlach s použitím zasklievacích líšt z hliníkových profilov a tesnení. Systém Econoline je kompatibilný s inými systémami Aliplast: spoločné zasklievacie lišty, rohy, kovanie. V systéme Econoline sa vyskytujú verzie dverných profilov so špeciálne profilovanou eurodrážkou na kovanie, ktorá slúži na upevňovanie upínacích pántov. Doplnkom je podsystém INNERWALL, ktorý je veľmi vhodný na tvorenie kancelárskych zariadení – je to surový skelet, na ktorý sa nastreľujú lakované lišty. Je tu možnosť použiť vnútorné žalúzie.


                       

Imperial

imperial

System Imperial 65 mm

Hĺbka zabudovania
65
Max. hrúbka výplní
51
Súčiniteľ prestupu profilu
Uf=2.2W/m2
Termická vložka
ANO

Popis :

Trojkomorový systém určený na konštruovanie vonkajších dverí, okien a rôznych druhov vitrín. Tepelná vložka použitá v profiloch má šírku až 24 mm, je vyhotovená z polyamidu obohateného pridaním viacsmerného skleneného vlákna a významne zlepšuje mechanickú odolnosť vonkajšej a vnútornej komory profilov. Tepelná vložka bola dodatočne vybavená tesniacou šnúrou Coex, ktorá počas procesu vypaľovania práškovo lakovaných profilov tvorí spoľahlivú parozábranu a dokonalé tesnenie. Systém zachytávania výplní: 4 až 51 mm (umožňujúce tiež zasklievanie zvonku), použitie značkových kovaní a širokého výberu prahových riešení spôsobuje, že systém je veľmi moderný a univerzálny.

Výhodou okien Imperial je možnosť správneho prispôsobenia krídla k veľkosti okna (niekoľko druhov okenných zárubní a krídiel) a voľba krídla podľa kovania – krídla sú určené pre hliníkové kovania v súlade so štandardom EURO a tiež pre kovania PVC okien.

Superial

System Superial 75 mm

Hĺbka zabudovania
75
Max. hrúbka výplní
61
Súčiniteľ prestupu profilu
Uf=1.75W/m2
Termická vložka
ANO

Popis:

Systém so zvýšenou tepelnou izoláciou. Vďaka trojkomorovým termickým vložkám, komorovému stredovému tesneniu a špeciálnym zasklievacím tesneniam dosahuje systém súčiniteľ Uf < 1,75 W/m2K (materiálová skupina 1.0 podľa normy DIN 4108). Hĺbka okenných zárubní a pevných vstavaných profilov je 75 mm. Hĺbka okenných krídiel je 84 mm. Systém Superial využíva príslušenstvo (rohy, prípojky druhu T) a zasklievacie lišty a kovania z iných tepelne izolovaných systémov. Systém má veľmi dobré akustické vlastnosti. Možnosť použitia výplní hrúbok 14 – 61 mm.

Dvere

Popis:

 Hliníkové profily sú ideálne pre výrobu dverí. Vďaka širokej konštrukčnej hĺbke a tepelnej medzivrstve získavame veľmi dobré tepelné parametre. Odolnosť materiálu je vysoká a vďaka tomu dobre slúžia dlhé roky.  A to je obzvlášť dôležité lebo sa otvárajú častejšie než okna. Naviac, hliníkové dvere sú odolné voči veľkým teplotným rozdielom. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli kombinovať kvalitné a dobre dizajnérsky prepracované panely s AL profilmi Aliplast s dvomi stavebnými hĺbkami 75 a 90mm.

 PRO Thermo 75:

PRO Thermo 75

LUX Thermo 90:

LUX Thermo 90

Paleta farieb

farby_hlinikove_konstrukcie

© Copyright - ProfiPLAST SK - Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.