Garážové brány

Sekčná brána

Sekčná brána

brana sekčná

Sekčné garážové brány sú moderné dvere určené pre náročných užívateľov. Ich tichý chod zaručuje vysoký komfort. Sú vyrobené z materiálov odolných voči korózii. Oceľové panely s hrúbkou 45 mm a výplň s penovej izolácie a gumeným tesnením po obvode dverí spolu tvorí súčiniteľ prestupu tepla pre celú bránu : Uk = 1,0 W / m2 x.  K bezpečnosti prispieva  ochrana proti privretiu prstov medzi sekcie špecialným tvarovaným nosom na paneloch, preťaženie prepínača, bezpečnostné brzdy a  fotobunky.  Panel je k dispozícii v niekoľkých prevedeniach: s rebrovaným, kazetový alebo hladký a  vo farbách RAL, a drevené dekory : zlatý dub, mahagón, orech, Winchester, Oregon. Ponúkame bránu v štandardných rozmeroch, a ľubovoľných rozmeroch.  Maximálne rozmery otvoru: .. Šírka 5000 [mm] výška 3000 [mm]. Ďalšie vybavenie: Automatické otváranie a zatváranie pomocou motora a diaľkovým ovládačom, ďalej môže byť zasklenie s rôznymi vzormi, vetracie otvory alebo  so servisnými dverami.

 

Výklopná brána

Výklopná brána

brana výklopná

Výklopné  brány patria medzi najobľúbenejšie  brány na trhu. Jedinečné svojou jednoduchosťou  a najdostupnejšou cenou vo svojej triede robí túto bránu žiadanou.  Prevedenie môže byť so zateplením a aj bez zateplenia, čo je lacnejšie riešenie pre nevykurované garáže. Základné farebné prevedenie je biela a hneda, ale môže byť aj v RAL Skladá sa z uzavretých profilov z pozinkovanej ocele, bezpečnej sady pružín v krytov a kolieskových valčekov, ktoré zabezpečia plynulý pohyb krídla. Dvojbodové zástrčkové  zamykanie  zaisťuje garáž. Dvere možno vybaviť aj s automatickým diaľkovým ovládaním.  Dvere sú vyrábané v štandardných  rozmeroch alebo v ľubovoľných rozmeroch. Maximálne rozmery šírky brány. 4000 [mm] výška. 2700 [mm].

Rolovacia brána

Rolovacia brána

brana roletova

Rolovacie garážové brány sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí ocenia väčší  priestor v garáži, pretože na rozdiel od sekčných a výklopných brán nezaberajú miesto pod stropom. Ďalšou nie menej podstatnou výhodou je lepšie presvetlenie garáže, osadením presklených  profilov.  Komfort a pohodlie je zaručené automatickým ovládaním. Bezpečnosť je zaistená pomocou fotobuniek a záchrannej brzdy. Farebné prevedenia bielej a hnedej je základné a môže byť aj v prevedení RAL.  Vyrábajú sa v ľubovolných rozmeroch. Maximálne  rozmery sú: 4300 mm výška a 2900 mm šírka. Lamely z profilu AL  môžu byť 77 mm x 19 mm, alebo 100 mm x 25 mm.

Otváravá brána

Otvaravá brána

otvaravá brána

Otvaravé brány sa používajú všade tam, kde nie je možné použiť sekčné, výklopné  a rolovacie brány. Rozhodujúcim faktorom je malá výška otvoru. Výška otvaravej brány nie je obmedzená.  Prevedenie môže byť  jednokrídlové a dvojkrídlové so zateplením a aj bez zateplenia, čo je lacnejšie riešenie pre nevykurované garáže. Základné farebné prevedenie je biela a hneda, ale môže byť aj v RAL. Skladá sa z uzavretých profilov z pozinkovanej ocele, dvojbodového  zámku a kľučiek.

Ďalšie informácie o našich garážových bránach môžete získať pri konzultácií s našimi odbornými predajcami.

© Copyright - ProfiPLAST SK - Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.